Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab steel buildings ] bij elkaar passen 983 producten.
Modulaire woning Pionier licht staal constructie voor prefab appartementen
| Type: | Appartement op de tweede verdieping. |
|---|---|
| Buitenwand: | 22mm Lat |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Functioneel en modern lichtstaal prefab appartementengebouwen met lichtstaal frame
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
AU/EU/USA standaard prefab appartementengebouwen met licht staal frame voor ruime woonruimte
| Naam van het product: | Kellyville Town House |
|---|---|
| Buitenmuurlat: | 22mm Lat |
| Plafond: | 9mm Gipsraad |
Lichte staalframe prefab appartementenbouw modulair huis met AU/EU/USA standaard
| Type: | Appartement op de tweede verdieping. |
|---|---|
| Buitenwand: | 22mm Lat |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
AS/VS Geprefabriceerde Appartementgebouwen / Woon- of Kantoorgebouwen
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
Huis 1.15mm van het architectuur Prefabstaal Staalkader met AZ150-Zinkdeklaag
| Mterial kader: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm staalkader met AZ150-zinkdeklaag |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50mm ALC panel/WPC raad/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Meerdere verdiepingen Prefab Steel House
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Prefab Steel Framing Cabins Massa - Aanpasbare prefab luxe cabine
| Grootte: | W3.3×L7 |
|---|---|
| Sleutelwoord: | houten hutten |
| Gebruik: | Hotel, huis, kantoor, winkel, werkplaats, fabriek |
Prefab stalen modulaire woning houten bungalow met licht stalen frame een huis voor vakantie
| Deuren: | Alum. raam glazen deuren |
|---|---|
| Vloeren: | 18 mm CFC-plaat |
| Plafondpaneel: | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |
Lichtmetalen stalen frame prefab modulair huis boven water bungalow vakantie resort hotel villa
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |

