Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab steel buildings ] bij elkaar passen 979 producten.
Goedkope geprefabriceerde commerciële gebouwen / energiebesparende geprefabriceerde metalen gebouwen
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
de prefab van de de Arbeids lichte maat van het staalhuis van het het staalkader PrefabFlatgebouwen
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Winkel, Villa, Workshop, Installatie |
|---|---|
| ontwerp: | beschikbaar klantenontwerp |
| kleur: | om het even welke bijna houten kleur |
EU/VS/NZ/AU Standaard Economisch Goedkope Moderne Prefab Steel Water Bungalow
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Winkel, Villa, Workshop, Installatie |
|---|---|
| Ontwerp: | klant ontwerp beschikbaar |
| Wand materiaal: | ALC-paneel/de raad van het vezelcement cladding+gypsum |
Prefab flatgebouwen / 3 verdiepingen geprefabriceerde gebouwen met licht stalen frame huis
| Frame mterial: | stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Externe muur: | ALC-paneel/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Het moderne Prefab gelamineerde bevloering geprefabriceerde hotel van Staal Gele Overwater Bungalow
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Winkel, Villa, Workshop, Installatie |
|---|---|
| Ontwerp: | klant ontwerp beschikbaar |
| Wand materiaal: | ALC-paneel/de raad van het vezelcement cladding+gypsum |
Moderne goedkope geprefabriceerde staalconstructie Gebouw geprefabriceerd huis met paneelsysteem
| Buitenmuur: | metaalplaat |
|---|---|
| buitenmuurbekleding: | 50 mm ALC-paneel |
| Toepassingsgebieden: | Industrieel/commercieel/residentieel |
Verplaatsbare Prefab Appartementgebouwen Lichtstalen Frame Huis Kits Met AS/US
| Structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| Buitenmuur: | WPC-bekleding, normale dampscherm, glaswol R2.5 |
| Binnenwandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |
Grote prefab stalen huis Carport schuur Shelter Groen huis Met zonnepaneel
| Structuur: | Licht stalen frame |
|---|---|
| Sollicitatie: | Groen huis |
| Kleur: | als show als foto |
Professionele geprefabriceerde stalen huis aardbevingsbestendige met lichte stalen structuur
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
CE-certificaat Prefab Steel House Fast Building Light Steel Structure House Villa
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |

