Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab steel buildings ] bij elkaar passen 979 producten.
ICC EN-1090 Lichte raam Prefab staal mobiele huis villa kits Houten bungalows
| Staalframe: | Licht staal 0.75mm van AZ150 G550 |
|---|---|
| Basis isolatie: | Glaswol R2.5 |
| Binnenlands muurpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde muurpaneel/gipsraad |
Europese op maat gemaakte 2 verdiepingen luxe prefab stalen huisjes gebouwd volgens Australische normen
| Deur: | aluminium legering |
|---|---|
| Lichtstalen structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Dak Truss |
| Installatie: | Eenvoudig |
China Prefab Steel Framepanelized Home Kits 40ft Sandwich Panel Waterdicht Luxe villa's
| Slaapkamer: | 8 Slaapkamer |
|---|---|
| Gebied:: | 564,27m² |
| Sollicitatie: | Staal vervaardigd huis, familiegebruik |
China Prefab Steel Framepanelized Home Kits 40ft Sandwich Panel Waterdicht Luxe villa's
| Slaapkamer: | 6 slaapkamers |
|---|---|
| Gebied:: | 328,17 m² |
| Sollicitatie: | Staal vervaardigd huis, familiegebruik |
Voorgefabriceerde villa's Voorgefabriceerde stalen villa's Efficiënte woningen
| Bekledingsmateriaal: | De Bladen van de staalkleur/Sandwichcomités |
|---|---|
| Structuur: | licht stalen frame |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
Lichte staalframe prefab appartementenbouw modulair huis met AU/EU/USA standaard
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Lichte staalframe prefab appartementenbouw modulair huis met AU/EU/USA standaard
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Modulaire woning Pionier licht staal constructie voor prefab appartementen
| Type: | Appartement op de tweede verdieping. |
|---|---|
| Buitenwand: | 22mm Lat |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Functioneel en modern lichtstaal prefab appartementengebouwen met lichtstaal frame
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
AU/EU/USA standaard prefab appartementengebouwen met licht staal frame voor ruime woonruimte
| Naam van het product: | Kellyville Town House |
|---|---|
| Buitenmuurlat: | 22mm Lat |
| Plafond: | 9mm Gipsraad |

