Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab steel buildings ] bij elkaar passen 979 producten.
Lichte staalframe Prefab appartementengebouwen voor de herdefiniëring van de bouwindustrie
| Frame materiaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 15mm OSB raad |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Stalen Bouwpakketten USA Standaard & Prefab Herenhuizen - Luxe Maatwerk Villa Oplossingen
| Funderingstype: | Betonplaat of pijlerfundering |
|---|---|
| Deuren: | Vooraf geïnstalleerde stalen of houten deuren |
| Buitenmuurbekleding: | 50 mm ALC-bord |
2 verdiepingen licht staal geprefabriceerd houten huis, wit geprefabriceerd staal huis modulair huis
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Licht van het het Huisaisi Standaardstaal van het Staal Prefabstaal van het Kaderhuizen de Aardbevingsbewijs
| Materiaal: | Sandwichpaneel, staal |
|---|---|
| Gebruik: | Huis |
| kleur: | Optioneel |
Luxe prefab stalen huizen
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | EPS/XPS/PU sandwichpaneel of glaswol |
| Plafondmateriaal: | MGO-plaat/gipsplaat |
Lichte staalconstructie villa van contractuele stijl / prefab staal prefab villa staalconstructie
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Verhalen: | 2 |
| Volledige oppervlakte: | 253㎡ |
Ce-Huis van het Certificaat het Prefabstaal, Lichte het Huisvilla van de Staalstructuur
| Frame mterial: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Fabrieksprijzen Containerhuis Gepaneerd Systeem Modulaire Villa Prefab Staal Thuis Kits
| dakspant: | AZ150 G550 Lichtstaal 0,75 mm |
|---|---|
| Basisisolatie: | Glaswol R2.5 |
| Hoeklijn: | 50 mm PVC Conic/Gypsum Conic |
Luxe ontwerper Prefab Steel Frame Villa Homes Company
| Bekledingsmateriaal: | De Bladen van de staalkleur/Sandwichcomités |
|---|---|
| Structuur: | licht stalen frame |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
Europees Standaard Prefab van het de Cabinechalet van het Staalhuis Houten van de de Zolderverdieping Licht het Staalkader
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| muurbekleding: | WPC, houten bekleding |
| Plattegrond: | één slaapkamer, keuken, woonkamer, badkamers |

