Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab steel buildings ] bij elkaar passen 983 producten.
Fabriek bouwen paneelsysteem staal structuur prefab villa new design Custom House
| Buitenmuur: | Frame van cortenstaal van 0,75 mm, mgo-afwerking |
|---|---|
| dakafwerking: | Glav.alu. golfplaat, colorbond |
| Interne muur: | wand-12 mm Mgo.Flush finsh |
AS/NZS Standard Bungalow Prefab Tiny Homes Modern Prefab Dome Chalet Voetbalhuis
| Gebruik: | Hotel |
|---|---|
| Kleur: | kan worden aangepast |
| De deur: | Stalen deuren |
2 verdiepingen modulair huis luxe geprefabriceerd lichtmetalen stalen raamhuis met Australische standaard
| Dak: | daktegel |
|---|---|
| Fascia -bord: | Stalen fascia -bord |
| buitenmuurbekleding: | 50 mm ALC-paneel |
Energiebesparende betaalbare prefab woning staalconstructie modulaire woning geprefabriceerde herenhuis
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
Australië Lichte staal Framing Project Prefab Modulair Huis Kit LGFS Huis Custom Design
| Structuur: | S1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandconstructie AS1397 G550 Z275 0,95 mm Stalen vloerbalk AS1397 G550 Z |
|---|---|
| Dampbarrière voor dak: | Normale dampbarrière |
| daktegel: | 0.5mm Colorbond Dakwerkblad |
Structuren AU NZ Standaard licht stalen frame huis om goedkope aardbeving prefab villa te bouwen
| Structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| Dak versterkende laag voor dak: | 15 mm OSB -bord |
| daktegel: | Colorbond dakblad |
Australië Standaard Stalen Frame Prefab Huis Appartement Hotel Gebouwen Goedkope Huizen Kits
| Hoofdstructuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Deur: | stalen beveiligingsdeur/wpc of houten deur |
| Isolatiemateriaal: | glaswol of ook EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Prefab Modulaire USA Standaard Aangepast Luxe Huis voor Gezinnen Lichtmetalen Stalen Huis op Maat
| Buitenmuur: | 100/50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcem |
|---|---|
| Andere fitting: | toilet, wastafel, douche, keuken, enz |
| Materiaal plafond: | MGOboard/gipsplaat+anderen |
AS/NZS/USA gecertificeerde modulaire geprefabriceerde lichte stalen huiskit - ruimtekaderbouw voor Kitset-huizen
| Structuur: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Daken: | 15mm OSB raad |
| Fasciabord: | De Raad van de staalband |
Nieuw-Zeelandse prefab stalen huis, snelle installatie Prefab villa Custom huis met nieuw ontwerp
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |

