Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab steel buildings ] bij elkaar passen 983 producten.
Aanpasbare prefab villa met licht stalen frame ️ snel bouwen geïsoleerd modulair huis
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Project Prefab Huis Lichte Gauge Steel Framing System Modulaire Home Kits
| Stalen frame, dakspant: | Licht staal 0.75mm van AZ150 G550 |
|---|---|
| Buitenmuur: | WPC-bekleding |
| Binnen/scheidingswand: | Binnenlands muurpaneel (droog gebied) |
Lichtmetalen stalen frame prefab modulaire huizen tuin kantoor met dubbele glazen ramen
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Winkel, Villa, Workshop, Installatie |
|---|---|
| Ontwerp: | klant ontwerp beschikbaar |
| Kleur: | bijna elke houten kleur |
Prefab huis met grote ramen. Modulair licht staal frame kit huis
| Gebruik: | Huis, Villa, Bureau |
|---|---|
| Kleur: | Wit, kan worden aangepast |
| Grootte: | De Eisen van Costomers, standaard of aangepast |
Energiebesparende prefab 2-verdiepingen villa licht staal prefabricate gebouwen Modern Leven
| Buitenmuur: | Frame van cortenstaal van 0,75 mm, mgo-afwerking |
|---|---|
| dakafwerking: | Glav.alu. golfplaat, colorbond |
| Interne muur: | wand-12 mm Mgo.Flush finsh |
Verwarming Prefab Villa Modulaire Home Kit Met licht stalen frame ICC EN-1090
| Structuur: | Het dakbundel van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Daken: | 35mm Lat |
| Buitenmuur: | 8 mm James Hardie gevelbekleding |
Plaats een van het de Eenheids Licht Staal van het Kader Prefabhotel Uiterst klein Gebouw Draagbaar Kit Homes uit elkaar
| Beschrijving Een A-frame Tiny House Dit is het definitieve, moderne A-frame van de natuurzoeker. Spa: | AS1397 G550 Z275 0,95 mm stalen vloerbalk |
|---|---|
| Dak: | Dampscherm voor dak |
| Buitenmuurlat: | OSB-plaat van 15 mm |
Lichte stalen frame Prefabricated House Buildings Low-Cost Steel Frame Prefab appartement
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/vezelcement |
Witte kleur Modern economisch geprefabriceerd licht staal huis diepblauw staal frame
| Gebruik: | Huis |
|---|---|
| Kleur: | Aangepaste kleur |
| Maat: | kan worden ontworpen |
Custom Design & Easy Assembly Lichte stalen frame Prefab huizen, villa's en stadswoningen
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |

