Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab steel buildings ] bij elkaar passen 979 producten.
Milieuvriendelijke Bungalow Lichtstalen Gebouwen Modulaire Prefab Eengezinswoning
| Materiaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Gebruik: | Hotel, huis, kantoor, winkel, villa |
| Wand materiaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
Europese op maat gemaakte luxe geprefabriceerde huizen met staalframe geprefabriceerd huis voor bungalowproject
| Materiaal plafond: | MGOboard/Gipsboard+andere |
|---|---|
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
| Vloeren: | 18mm de raad van het vezelcement met van het dampbarrior en bamboe bevloering of houten bevloering, |
Snel bouwen Prefab stalen huis met keuken / Structurele stalen framing systemen
| Frame mterial: | Stalen frame van 0,75 mm |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Luxe prefab huis villa prefab stalen huis kostenbesparing panelen huiskits
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Goedkoop Australië Standard licht staal prefab huis bouwen luxe villa prefab huis
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | Gipsplaat+overig |
Voorgefabriceerd Huisje Op Wielen. Modulair licht staal frame met ingenieur frame systeem.
| Hoofdmateriaal: | Lichte Staalstructuur |
|---|---|
| Vloerbedekking: | WPC-bevloering |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
Prefabricated Villas Prefab Steel Frame Villa Light Gauge Steel Frame Luxe ontwerper
| Bekledingsmateriaal: | De Bladen van de staalkleur/Sandwichcomités |
|---|---|
| Structuur: | licht stalen frame |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
Van de de Raadsluxe van het vezelcement van de Huizen ultra Moderne Prefabhuizen Prefab Prefab het Huisuitrustingen
| Productnaam: | villa huizen luxe,Villa prefab lichte staalconstructie hoogbouw,Steel Structure Building |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, sandwichpaneel, gelast H-sectiestaal |
| Venster: | Venster van aluminiumlegering, aluminiumlegering/PVC |
Fabriek bouwen paneelsysteem staal structuur prefab villa new design Custom House
| Buitenmuur: | Frame van cortenstaal van 0,75 mm, mgo-afwerking |
|---|---|
| dakafwerking: | Glav.alu. golfplaat, colorbond |
| Interne muur: | wand-12 mm Mgo.Flush finsh |
AS/NZS Standard Bungalow Prefab Tiny Homes Modern Prefab Dome Chalet Voetbalhuis
| Gebruik: | Hotel |
|---|---|
| Kleur: | kan worden aangepast |
| De deur: | Stalen deuren |

