Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab steel buildings ] bij elkaar passen 983 producten.
Overwater Bungalow Hotel Modulair Huis
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-45days |
| Betalingscondities: | T/T, L/C, D/P, OA |
Luxe voorgebouwde huizen van lichtstaal: duurzaam en elegant
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Het vlakke Dak Moderne Lichte Staal Ontwerpen voor Bouwconstructie
| Structuur: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Grootte: | aangepast |
| Materiaal: | Staal |
Au/Nzs/USA Standard Modulair Huis Prefab Huis Gebouw Lichte staalstructuur Appartement
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Staal Geprefabriceerd Licht Staalhuis voor Deurstructuur
| Structuur: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Daken: | Vlak |
| Isolatie: | - Ja, dat klopt. |
Voorgefabriceerde stalen huizen Voorgefabriceerde modulaire huiskits AS/NZS Lichte staalframe
| Venster: | Pvc-schuifraam |
|---|---|
| De deur: | Stalen deur, deur van aluminiumlegering |
| Structuur: | Gegalvaniseerd Staalkader |
Het is de bedoeling van de Commissie om de volgende maatregelen te treffen:
| Vloer: | van hout |
|---|---|
| Kleur: | Facultatief |
| Structuur: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
Prefabrik Villa en Kantoor Gebouw op Maat met Aluminium Buitenramen & Deuren
| Productnaam: | Prefab stalen huis |
|---|---|
| Plafondpaneel: | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |
| Isolatie: | Thermische en geluidsisolatie inbegrepen |
Lichte staal frame structuur Prefab SOHO slaapkamer appartementen
| Gebruik: | Hotel, huis, kantoor |
|---|---|
| Kleur: | Optioneel |
| Raam: | Aluminium raam |

